Dynasty Warriors 9 z nowym zwiastunem przedstawiającym wiele aspektów gry

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Dynasty Warriors 9 to kolejna odsłona bardzo znanego cyklu gier beat’ em up, za które odpowiada studio Omega Force i wydawca KOEI. „Dziewiątka” ponownie zapozna nas z konfliktem targającym Chiny z przełomu drugiego i trzeciego wieku naszej ery. Novum dla serii będzie wprowadzenie otwartego świata – gracz będzie przemierzał całe państwo, by wykonywać misje główne, kluczowe dla fabuły, ale nie zabraknie misji pobocznych, przejmowania baz i tego typu aktywności.

Dynasty Warriors 9 to też 90 grywalnych postaci, a autorzy chwalą się, że każda z nich ma swoje własne zakończenie. W walce też zaszły zmiany, ale dobrze wiemy, że chodzi tutaj po prostu o wycinanie w pień jak największą ilość wrogów, których można liczyć nawet nie w setkach, bo czasem w tysiącach. Dynasty Warriors 9 ukaże się na PlayStation 4, Xbox One i, co cieszy, na komputerach osobistych. Fani gier Omega Force datę 13 lutego na pewno mają już zaznaczoną na czerwono w swoim kalendarzu.

Dynasty Warriors 9 zwiastun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów