Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Complete Edition DX zapowiedziane na Nintendo Switch

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends 2013 10 04 13 005

Koei Tecmo zapowiedziało dzisiaj w Japonii Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Complete Edition DX dedykowane konsoli Nintendo Switch. Kompletne wydanie produkcji na najnowszym sprzęcie Nintendo zadebiutuje już pod koniec tego roku, 27 grudnia w cenie 6,800 yenów, czyli około 224 zł.

Produkcja na japońskim rynku zadebiutuje zarówno cyfrowo, jak i w pudełku, jednak na ten moment nie wiadomo, czy będzie zawierać angielskie napisy. Complete Edition DX poza wszystkimi dodatkami z poprzednich wersji produkcji zaoferuje również kompatybilność z zapisami z innych odsłon serii, m.in. z Dynasty Warriors: Empires oraz Samurai Warriors: Spirit of Sanada. Bonusy otrzymywane za ich przypisanie zostaną ujawnione w późniejszym terminie. Premiera gry na Zachodzie aktualnie nie została potwierdzona.

Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Complete Edition DX – Zwiastun:

Źródło: https://gematsu.com/2018/10/dynasty-warriors-8-xtreme-legends-complete-edition-dx-announced-for-switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów