Dying Light: Bad Blood – tryb battle royale wkracza do produkcji Techlandu

Dying light bad blood
Dying light bad blood

Wszyscy fani zombie oraz trybu battle royale będą zachwyceni. Do sieci trafił pierwszy gameplay z najnowszego dodatku do gry Dying Light, który będzie nosić tytuł Bad Blood. Rozszerzenie to wprowadzi do produkcji Techlandu wspomniany i jakże niezwykle popularny w ostatnich miesiącach tryb battle royale.

Mimo 3 lat od debiutu Dying Light, twórcy gry, czyli firma Techland, nie porzucają swojego dziecka. Już w grudniu polski deweloper potwierdził, że do ich produkcji wprowadzony zostanie tryb battle royale. W Dying Light: Bad Blood nie doświadczymy typowe trybu battle royale znanego m.in. z Playerunknown’s Battlegrounds. W przeciwieństwie do popularnego PUBGa, w Bad Blood mapa nie będzie się kurczyć, a na jej obszarze znajdować się będzie jedynie 5 graczy, którzy nie będą wyposażeni na początku w żadną broń, którą zdobyć będą musieli, tradycyjnie, po wylądowaniu w mieście.

Pierwszy gameplay zapowiada naprawdę ciekawą rozgrywkę. Oczywiście wiele elementów wymaga jeszcze dopracowania, jednakże Techland pokazał już, że doskonale wie jak rozszerzać swoją produkcję i jestem pewien, że również tym razem gracze będą zadowoleni z końcowego efektu. Dying Light: Bad Blood trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dying Light: Bad Blood – gameplay