Dwie świetne gry dodane do wstecznej kompatybilności Xbox One

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Usługa wstecznej kompatybilności Xbox One otrzymała dzisiaj kolejną niezłą aktualizację. Tym razem dodano dwie znane i nieźle oceniane gry.

Pierwsza z nich to Assassin’s Creed IV: Black Flag. Czwarta odsłona kultowej serii od Ubisoftu debiutowała w 2013 roku. Głównym bohaterem gry jest Edward Kenway, dziadek protagonisty z Assassin’s Creed III. Pochodzący z Walii pirat, przez swą żądze zysku wplątuje się w trwający od wieków konflikt między zakonem Templariuszy i Asasynów.

Drugą produkcją jest Divinity II – The Dragon Knight Saga. W RPG stworzonym przez Larian Studios wcielamy się w Smoczego Rycerza, który wyrusza do magicznej krainy Rivellion. Główny bohater jest pogromcą smoków.

Wsteczna zgodność dla gier z Xbox 360 to jedna z najbardziej pożądana funkcja dla graczy. Usługa jest dostępna na konsoli Xbox One. Od teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów grać w gry z konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One, Xbox One S oraz Xbox One X. A ponieważ nowe tytuły są regularnie dodawane do katalogu wstecznej kompatybilności, Xbox One jest najlepszą platformą do gier na konsolę Xbox 360.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów