Dwie świetne gry dodane do wstecznej kompatybilności Xbox One

xbox one wsteczna kompatybilność 1 e1474457293977

Usługa wstecznej kompatybilności Xbox One otrzymała dzisiaj kolejną niezłą aktualizację. Tym razem dodano dwie znane i nieźle oceniane gry.

Pierwsza z nich to Assassin’s Creed IV: Black Flag. Czwarta odsłona kultowej serii od Ubisoftu debiutowała w 2013 roku. Głównym bohaterem gry jest Edward Kenway, dziadek protagonisty z Assassin’s Creed III. Pochodzący z Walii pirat, przez swą żądze zysku wplątuje się w trwający od wieków konflikt między zakonem Templariuszy i Asasynów.

Drugą produkcją jest Divinity II – The Dragon Knight Saga. W RPG stworzonym przez Larian Studios wcielamy się w Smoczego Rycerza, który wyrusza do magicznej krainy Rivellion. Główny bohater jest pogromcą smoków.

Wsteczna zgodność dla gier z Xbox 360 to jedna z najbardziej pożądana funkcja dla graczy. Usługa jest dostępna na konsoli Xbox One. Od teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów grać w gry z konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One, Xbox One S oraz Xbox One X. A ponieważ nowe tytuły są regularnie dodawane do katalogu wstecznej kompatybilności, Xbox One jest najlepszą platformą do gier na konsolę Xbox 360.