Dwie nowe gry dostępne w sierpniowym Games with Gold

Dodano Trials Fusion oraz Red Faction Armageddon

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Games with Gold
Games with Gold

Dziś została zaktualizowana sierpniowa oferta Games with Gold. Od teraz subskrybenci usługi Xbox Live Gold mogą za darmo wzbogacić swoją kolekcję o Trials Fusion oraz Heavy Weapon.

Games With Gold sierpień

  • Trials Fusion – gra dostępna pomiędzy 16 sierpnia – 15 września. Trials Fusion zachowuje i podkreśla najważniejsze cechy bestselerowych i lubianych gier Trials Evolution i Trials HD. W tytule trzeba opanować szalone triki.
  • Red Faction Armageddon – gra dostępna pomiędzy 16 sierpnia – 31 sierpnia. Jest to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby.Akcja gry toczy się w 2170 roku na Marsie, 45 lat po wydarzeniach znanych z gry Red Faction: Guerilla. Po uderzeniu meteoru powierzchnia planety nie nadaje się już do zamieszkania. Ludzie zamieszkujący Marsa zostali zmuszeni do ucieczki do kopalń i budowania tam podziemnych miast.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów