Dwie części serii Turok zadebiutują na konsoli Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Turok Nintendo Switch
Turok Nintendo Switch

Nigdy nie jest za późno by trafić na Switcha. Po niespełna 22 latach od premiery, dwie pierwsze odsłony strzelanki zatytułowanej Turok, zadebiutują 18 marca na konsoli Nintendo Switch. I tak, dobrze liczycie, nie chodzi o reboot z 2008 roku, ale o pierwowzór, który swoją oprawą doskonale wpisuje się w trend retro shooterów.

Turok: Dinosaur Hunter to pierwsza odsłona już nieco zapomnianej serii, w której wcielamy się w tytułowego barbarzyńcę chroniącego prehistoryczny świat przed mieszkańcami Zaginionego Lądu. Gra jest aktualnie dostępna na platformie Steam, gdzie może się pochwalić przytłaczającą ilością pozytywnych opinii.

Najskuteczniej do zakupu gry Turok może zniechęcić jego cena. 20 dolarów za klasyka z 1997 roku, to sporo kasy, jednak posiadacze Switcha nie są szczególnie pokrzywdzeni. Gra na platformie Steam kosztuje 72 zł i wygląda na to, że wszyscy są zadowoleni.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów