Dwie części Fallen Legion zadebiutują w styczniu na PC

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Fallen Legion+
Fallen Legion+

Gracze preferujący rozgrywkę na PC, raczej nie mogą narzekać na przesyt grami jRPG. Dla miłośników gatunku i blachy mamy więc dobrą wiadomość. Otóż Legion: Sins of an Empire, które miało w lipcu premierę na PlayStation 4 oraz Fallen Legion: Flames of Rebellion, które w tym samym czasie pojawiło się na Playstation Vita, zadebiutują w pakiecie już 5 stycznie na platformie Steam.

Fallen Legion+ to dwie części jednej historii, uzupełniające siebie nawzajem i składające się na bogate uniwersum królestwa Fenumii. W Fallen Legion: Sins of an Empire wyruszamy w pełną przygód podróż wraz z Księżniczką Cecille i enigmatyczną, gadającą księgą, aby przywrócić chwałę upadającemu królestwu. Z kolei w Fallen Legion: Flames of Rebellion kontrolujemy rywala Księżniczki Cecille, Legatusa Laendura, który stoi na czele armii mającej jeden cel – obalenie rodziny królewskiej.

Gry z cyklu Fallen Legion to z pozoru klasyczne dwuwymiarowe produkcje jRPG z mocnymi cechami bijatyki typu beat‘em up. Tak więc oprócz rozbudowanej fabuły, gra oferuje liczne starcia toczone w czasie rzeczywistym, w których rozprawiamy się z całymi zastępami przeciwników.

Zwiastun Fallen Legion+

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Generation Zero będzie grywalne na Gamescomie. Zobacz nowy zwiastun - https://t.co/57g1Q1nogc https://t.co/s6rrPLNqyd
Nowy zwiastun The Quiet Man ze sporą dawką mordobicia - https://t.co/nuXEZj8nbs https://t.co/VlOZWqebKe

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch