Dungeons 2 przez weekend dostępne za darmo na GOGu

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dungeons 2
Dungeons 2

GOG.com ma niespodziankę dla miłośników RTS-ów. Od piątku do niedzieli, można na tej popularnej platformie, bezpłatnie nabyć grę Dungeons 2. Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na stronę główną i kliknąć w baner.

Dungeons 2 to całkiem udana gra strategiczna w klimatach fantasy, która debiutowała w 2015 roku na PC a rok później na PlayStation 4. Produkcja łączy w sobie elementy  strategii ekonomicznej  i klasycznego RTS-a. Wcielamy się w niej we władcę lochów, którego zadaniem jest  zarządzanie podziemiami oraz prowadzenie taktycznych walk przeciwko ludziom na powierzchni.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Twórca Stardew Valley zdradził swoje plany na przyszłość. Jednym z nich jest całkowicie nowa gra… https://t.co/TVJoOjjuNf
Znamy datę premiery Smoke and Sacrifice na konsolach PlayStation 4 i Xbox One https://t.co/2sKXRABYNS https://t.co/Ekjq37wRv7

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch