Dualshock 4 v2 w kolorze Copper dostępny w przedsprzedaży

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Copper
Copper

Dualshock 4 v2 doczekał się nowych wariantów kolorystycznych, dwa z nich zaczęły się już pojawiać w sklepach, ale brakuje dwóch kolejnych. Copper i Blue Camo mają jeszcze czas na debiut, ale pierwszy z nich można już zamawiać w przedsprzedaży.

Kontroler w wariancie kolorystycznym Copper zauważyłem w ofercie Amazonu (UK). W chwili obecnej można go wyłącznie zamówić w przedsprzedaży, czekać na jego debiut i późniejszą wysyłkę.

Ds4 V2 Copper

Cena kontrolera wynosi 49,99 funtów i możecie go zamówić tutaj. Przy opisie i cenie widnieje również data wprowadzenia kontrolera do sprzedaży, który przypada na 30 października bieżącego roku.

Pamiętajcie, że kontroler nie zawiera diametralnych zmian w porównaniu z innymi, jedyną różnicą jest nowy wariant kolorystyczny. Oznacza to, że działa tak jak każdy Dualshock 4 v2 i nie ma dodatkowych przycisków w postaci łopatek.

Źródło: Amazon

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów