DriveClub otrzymuje dużą aktualizacja, ale prawdopodobnie ostatnią

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Pomimo, że studio Evolution Studios zostało zamknięte przez Sony w marcu tego roku, to Japończycy wciąż wpierają swoje ekskluzywne wyścigi. Właśnie pojawiła się spora, ważąca 5.75 GB aktualizacja. Zwiera ona 15 tras, które pojawiły się w debiutującej 13 października grze DriveClub VR oraz kilka modyfikacji istniejących już torów.

Łatka zawiera również notkę, w której developerzy z WWS Immersive Technology Group, w skład której wchodzi kilku weteranów Evolution Studios, dziękują graczom za wsparcie. Nie wykluczone więc, że jest to ostatnia aktualizacja do debiutujących pod koniec 2014 roku wyścigów.

Jeśli to prawda, to najwyraźniej DriveClub nie otrzyma wsparcia wykorzystującego możliwości konsoli PlayStation 4 Pro. Informacja ta nie zostały jednak jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów