Dragon Ball FighterZ najlepiej sprzedającą się bijatyką w dystrybucji cyfrowej w historii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon Ball Fighterz
Dragon Ball Fighterz

Dragon Ball FighterZ od studia Arc System Works, to jedna z największych premier pierwszego kwartału tego roku. Tytuł nie tylko zgarnął wiele pozytywnych recenzji, ale również świetnie się sprzedaje. Bijatyka oparta na popularnej serii od legendarnego Akiry Toriyamy, zaliczyła świetny start na wszystkich platformach, zwłaszcza w dystrybucji cyfrowej.

Firma SuperData Research, w opublikowanym raporcie dotyczącym sprzedaży cyfrowej na świecie podała, że najlepiej sprzedającymi się grami w styczniu były: Call of Duty: WWII, Monster Hunter World, Grand Theft Auto V, Fortnite Battle Royale oraz właśnie Dragon Ball FighterZ.

Produkcja Arc System Works sprzedała się w wersji cyfrowej w liczbie 1.5 mln kopii i została tym samym najlepiej sprzedającą się bijatyką w dystrybucji cyfrowej na konsolach w historii.

Dragon Ball FighterZ otrzymało w tym tygodniu nową aktualizację, która dodała tryb Party Match i rozwiązuje niektóre problemy.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów