Dragon Ball: FighterZ – Base Goku i Base Vegeta kolejnymi postaciami z DLC

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.
Dragon Ball Super 84 06 Excited Goku 1014047 1280x0

W najnowszym numerze japońskiego magazynu V-Jump Bandai Namco zaprezentowało kolejne postaci dla Dragon Ball: FighterZ, które trafią do gry poprzez płatne DLC. Będą nimi Base Goku i Base Vegeta, których będziecie mogli zobaczyć na zrzucie załączonym poniżej. Obu bohaterów będziemy mogli zakupić oddzielnie bądź poprzez FighterZ Pass, pełniący funkcję typowej przepustki sezonowej.

Wśród umiejętności Base Goku znajdziemy m.in. Kaio-Ken, które po aktywacji umożliwi nam zadanie wielu ciosów odpowiednią kombinacją przycisków. Dodatkowo, jeśli sojusznicy Base Goku zostaną zabici, siła tego ataku wzrośnie nawet dwudziestokrotnie. Base Vegeta natomiast będzie posiadał m.in. cios Galaxy Breaker, przy którym będzie wystrzeliwywał energię z całego ciała.

Base Goku i Base Vegeta trafią do gry na początku sierpnia. Jeśli plotki krążące w sieci się potwierdzą, kolejnymi postaciami wchodzącymi w skład DLC będzie Cooler i Android 17. W artykule pojawia się również wzmianka o becie switchowej wersji gry, która w Japonii również odbędzie się w sierpniu.

Dragon Ball: FighterZ – Zrzut magazynu V-Jump:

Źródło: https://gematsu.com/2018/07/dragon-ball-fighterz-dlc-characters-base-goku-and-base-vegeta-announced

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów