Dragon Age 4 zadebiutuje najwcześniej w połowie 2022 roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon Age 4
Dragon Age 4

Nie mamy dobrej wiadomości dla miłośników serii Dragon Age. Długo wyczekiwana czwarta odsłona popularnego cyklu gier RPG, jest co prawda w etapie produkcji, ale na jej premierę możemy poczekać nawet trzy lata. EA oświadczyło bowiem, że tytuł na pewnie nie zadebiutuje przed końcem roku podatkowego 2022. Oznacza to, że najwcześniej Dragon Age 4 możemy się spodziewać wiosną 2022, w związku z tym gra raczej ominie konsole obecnej generacji.

Dragon Age: Inquisition zadebiutowało w 2014 roku, a zapowiedź kolejnej odsłony nastąpiła w zeszłym roku podczas The Game Awards. Wielu graczy spodziewało się, że BioWare wyrobi się z premierą na koniec generacji lub początek nowej. Wygląda jednak na to, że studio wciąż pracuje nad Anthem i nie ma zamiaru porzucić swojej zeszłorocznej klapy.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów