Downward Spiral: Horus Station zabierze nas na przygodę w stanie nieważkości

Statek pełen tajemnic

| | Przeczytasz w 1 minutę
Downward Spiral Horus Station
Downward Spiral Horus Station

Studio 3rd Eye poinformowało, że Downward Spiral: Horus Station ukaże się na Steam już 31 maja. Użytkownicy PlayStation 4 na swoją kolej muszą poczekać do lata. Zarówno PC-towa jak i konsolowa wersja doczekają się wsparcia dla sprzętu VR.

Downward Spiral: Horus Station zabierze nas w podróż na pokład opuszczonego statku. Postać sterowana przez gracza będzie przebywać w stanie nieważkości, co ma mieć kluczowy wpływ na rozgrywkę. Naszym głównym zadaniem będzie poznanie tajemnic, jakie skrywa wyludniona stacja kosmiczna. Rozwiązując zagadki, eksplorując i uważnie obserwując otoczenie, poznamy jego historię, a także damy się wciągnąć w pełną niedopowiedzeń fabułę. Oprócz trybu kampanii, który będziemy mogli ukończyć w pojedynkę lub kooperacji, do gry dodany zostanie także tryb PVP. Po więcej informacji na temat Downward Spiral: Horus Station odsyłam do poniższego wideo.

Downward Spiral: Horus Station – szczegóły na temat produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3
Nowa odsłona Splinter Cell zostanie zapowiedziana podczas X018? - https://t.co/v9bn8Kyfi1 https://t.co/36l6IBdD6h

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch