DOOM otrzyma jutro aktualizację pozwalającą się cieszyć 4K na PlayStation 4 Pro i Xbox One X

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Doom 2016
Doom 2016

Firma Bethesda Softworks ujawniła, że gra DOOM otrzyma jutro aktualizację, która pozwoli posiadaczom konsol PlayStation 4 Pro i Xbox One X, cieszyć się rozdzielczością 4K podczas pokonywania zastępów demonów.

Gra DOOM została wydana 13 maja 2016 roku na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a pod koniec ubiegłego roku pojawiła się także w edycji na Nintendo Switch. Od pierwszego grudnia tytuł wspiera gogle wirtualnej rzeczywistości – HTC Vive, PlayStation VR i Windows Mixed Reality, tak więc twórcy z id Software wciąż wspierają swój produkt.

DOOM z 2016 roku to reboot kultowej serii kosmicznych FPS-ów, która debiutowała w 1993 grą Doom i dorobiła się w kolejnych latach trzech numerowanych odsłon. Poniżej prezentujemy zwiastun gry DOOM rozdzielczości 4K.

Zwiastun DOOM 4K – PlayStation 4 Pro, Xbox One X

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów