DOOM i Blitzkrieg 3 z darmowym weekendem na platformie Steam

Świetny shooter i dobry RTS z darmowym dostępem przez kilkadziesiąt godzin

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Dobra wiadomość dla tych, którzy szukają gier na weekend. Wczoraj na Steamie rozpoczął się darmowy weekend z DOOM (nasza recenzja) oraz Blitzkrieg 3 (nasza recenzja). Dodatkowo te tytuły możecie kupić po znacznie obniżonej cenie.

Darmowy weekend w DOOM oznacza możliwość przejścia dwóch pierwszych misji w kampanii dla pojedynczego gracza oraz zmierzenia się z innymi graczami w trybie wieloosobowym. Nival pozwala na znacznie więcej – udostępniono całą kampanię dla każdej z trzech frakcji, co oznacza ponad 60 potyczek w singlu + rozgrywkę w multi oraz z Borysem – pierwszym w grach RTS AI bazującym na sieci neuronowej.

W DOOM zagracie do niedzieli 21:00 polskiego czasu, a w Blitzkrieg 3 do poniedziałku 19:00.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Twórca Stardew Valley zdradził swoje plany na przyszłość. Jednym z nich jest całkowicie nowa gra… https://t.co/TVJoOjjuNf
Znamy datę premiery Smoke and Sacrifice na konsolach PlayStation 4 i Xbox One https://t.co/2sKXRABYNS https://t.co/Ekjq37wRv7

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch