Don’t Starve – pudełkowa wersja gry trafi na rynek już w tym miesiącu

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Don't Starve
Don't Starve

Niezwykle popularna gra o przetrwaniu, czyli Don’t Starve doczeka się swojej fizycznej wersji. Produkcja studia Klei Entertainment już w tym tygodniu trafi do pudełek. Wydanie to nosić będzie nazwę Mega Pack i dostępne będzie dla posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One, którzy już w piątek, 20 kwietnia, będą mogli szukać gry Don’t Starve na sklepowych półkach.

W skład Don’t Starve Mega Pack wchodzą dodatki: Reign of Giants i Shipwrecked. A także, dostępny wyłącznie na konsolach, tryb Don’t Starve Together, który umożliwia rozgrywkę z drugim graczem w lokalnym trybie kooperacji na podzielonym ekranie. Ponadto w pudełku znajdziemy także wyjątkową naklejkę na kontroler, która w mojej opinii prezentuje się świetnie.

Premiera Don’t Starve Mega Pack to świetna okazja dla graczy, którzy nie zapoznali się jeszcze z tą produkcją. Zwłaszcza, że w pakiecie znajdują się wszystkie dostępne do niej dodatki. O Don’t Starve słyszał już pewnie każdy, więc nikogo nie trzeba specjalnie namawiać do sięgnięcia po ten tytuł. Rzućcie okiem na zwiastun oraz nieprzeciętne naklejki na kontrolery.

Don’t Starve Mega Pack – zwiastun

Naklejki na kontrolery

Don't Starve Kontroler Ps4

Don’t Starve Kontroler Ps4

Don't Starve Kontroler Xbox One

Don’t Starve Kontroler Xbox One

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Nowy dodatek fabularny do Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu https://t.co/00fgJJE6Wx https://t.co/gHghvkm0Rm
GTA V w rekordowo niskiej cenie w PlayStation Store https://t.co/lx0W6Wrr7i https://t.co/38tCpdzizh

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch