Dołącz do polskiej obsady Uncharted 4: Kres Złodzieja – konkurs

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

W dniach 26 stycznia – 2 lutego odbędzie się konkurs organizowany przez firmę Sony. Jego główną nagrodą jest dołączenie do obsady polskiej wersji językowej gry Uncharted 4: Kres Złodzieja na PlayStation 4.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy spełnić marzenie jednego z fanów Uncharted i umożliwić mu podłożenie głosu w polskiej wersji językowej czwartej odsłony wielkiego hitu od Naughty Dog. To wyjątkowy konkurs i myślę, że każdy chciałby usłyszeć swój głos w takiej produkcji, w której można także usłyszeć samego mistrza – Jarosława Boberka.”  – mówi Stefan Nabiałczyk, Senior Product Manager SCE Polska.

Co należy zrobić, by wygrać tak oryginalną nagrodę? Wystarczy w serwisie YouTube opublikować film, a odnośnik do niego dodać tutaj. Na filmie trzeba wypowiedzieć poniższe zdanie w czterech wariantach, uwzględniają kolejno różne emocje: radość, strach, ekscytację i gniew:

Każdy skarb ma swoją cenę w grze Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów