Dodatek The Sims 4: Uniwersytet jest już dostępny

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
The Sim 4 Uniwersytet
The Sim 4 Uniwersytet

Simy wracają do szkoły w najnowszym dodatku The Sims 4 Uniwersytet. Ta oczekiwana zwartość do The Sims 4, jest już dostępna na PC, a 17 grudnia trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dodatek powołuje do życia rozległy studencki świat w Britechester, pozwalający cieszyć się graczom zupełnie nową zawartością. Przed Simami całkiem nowe doświadczenia: zapisanie do szkoły marzeń, uczęszczanie na różnorodne zajęcia, dekorowanie swojego pokoju w akademiku, zajęcia pozalekcyjne i kolekcjonowanie niezapomnianych wrażeń z nowymi przyjaciółmi.

The Sim 4 Uniwersytet (2)

The Sim 4 Uniwersytet

The Sims 4: Uniwersytet możemy kontynuować swoją naukę na dwóch uczelniach: historyczny Uniwersytet Britechester dla kierunków artystycznych i humanistycznych oraz nowoczesny Instytut Foxbury dla studiów z dziedziny nauki i technologii. Oba kampusy dają Simom możliwość przygotowania się do dorosłego życia dzięki nowym ścieżkom kariery, przede wszystkim z dziedziny prawa, inżynierii oraz nauczania, a także doskonalenia umiejętności na istniejących już ścieżkach przygotowania do zawodu. Doświadczanie studenckiego życia jest unikalne dla każdego gracza, ponieważ może on zdecydować się na poświęcenie nauce, by zdobywać najwyższe oceny lub też na unikanie zajęć, aby spędzać czas z przyjaciółmi w akademiku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów