Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Dodatek Krew i Wino do Wiedźmin 3: Dziki Gon, zadebiutuje 31 maja 2016

To już oficjalna wiadomość, która pokrywa się z informacjami z ostatnich przecieków, otóż drugi i ostatni dodatek fabularny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 31 marca. Krew i Wino to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, pomimo, że to „tylko” DLC.

Konrad Tomaszkiewicz, Game Director, CD Projket Red zapewnia, że zwieńczenie przygód Gerlata z Rivii będzie pełne nowości i zapewni zabawę na wiele godzin:

Krew i Wino, ostatnia misja Geralta z Rivii, to godne zwieńczenie Dzikiego Gonu. W dodatku znajdziecie ponad 90 nowych zadań, co przekłada się na ponad 30 godzin rozgrywki. Mam nadzieje, że ten dodatek zapadnie graczom w pamięć na długi czas.

Krew i Wino to również mnóstwo nowych mechanik rozgrywki, takich jak: nowy system mutacji czy dynamiczny system Ciekawych Miejsc, czyli Points of Interest, a także nowa talia do Gwinta i… własny kąt dla Geralta. A wszystko to na nowej mapie, która wielkością może śmiało konkurować z Ziemią Niczyją.

Oto pierwszy zwiastun Wiedźmin 3 Dziki Gon: Krew i Wino


Dodatek zostanie wydany w wersji cyfrowej oraz wyjątkowej, limitowanej edycji pudełkowej, która już dziś trafiła do przedsprzedaży zarówno w wersji na komputery PC (79 zł) jak i na konsolę PlayStation 4 (119 zł).

W wydaniu znajdą się między innymi nowe talie do gry w Gwinta: armie Nilfgaardu oraz Królestwa Północy.

Wiedźmin 3 krew i wino edycja limitowana

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement