Dodatek Krew i Wino do Wiedźmin 3: Dziki Gon, zadebiutuje 31 maja 2016

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

To już oficjalna wiadomość, która pokrywa się z informacjami z ostatnich przecieków, otóż drugi i ostatni dodatek fabularny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 31 marca. Krew i Wino to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, pomimo, że to „tylko” DLC.

Konrad Tomaszkiewicz, Game Director, CD Projket Red zapewnia, że zwieńczenie przygód Gerlata z Rivii będzie pełne nowości i zapewni zabawę na wiele godzin:

Krew i Wino, ostatnia misja Geralta z Rivii, to godne zwieńczenie Dzikiego Gonu. W dodatku znajdziecie ponad 90 nowych zadań, co przekłada się na ponad 30 godzin rozgrywki. Mam nadzieje, że ten dodatek zapadnie graczom w pamięć na długi czas.

Krew i Wino to również mnóstwo nowych mechanik rozgrywki, takich jak: nowy system mutacji czy dynamiczny system Ciekawych Miejsc, czyli Points of Interest, a także nowa talia do Gwinta i… własny kąt dla Geralta. A wszystko to na nowej mapie, która wielkością może śmiało konkurować z Ziemią Niczyją.

Oto pierwszy zwiastun Wiedźmin 3 Dziki Gon: Krew i Wino


Dodatek zostanie wydany w wersji cyfrowej oraz wyjątkowej, limitowanej edycji pudełkowej, która już dziś trafiła do przedsprzedaży zarówno w wersji na komputery PC (79 zł) jak i na konsolę PlayStation 4 (119 zł).

W wydaniu znajdą się między innymi nowe talie do gry w Gwinta: armie Nilfgaardu oraz Królestwa Północy.

Wiedźmin 3 krew i wino edycja limitowana

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów