Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Dodatek Krew i Wino do Wiedźmin 3: Dziki Gon, zadebiutuje 31 maja 2016

wiedźmin 3 krew i wino 1

To już oficjalna wiadomość, która pokrywa się z informacjami z ostatnich przecieków, otóż drugi i ostatni dodatek fabularny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 31 marca. Krew i Wino to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, pomimo, że to „tylko” DLC.

Konrad Tomaszkiewicz, Game Director, CD Projket Red zapewnia, że zwieńczenie przygód Gerlata z Rivii będzie pełne nowości i zapewni zabawę na wiele godzin:

Krew i Wino, ostatnia misja Geralta z Rivii, to godne zwieńczenie Dzikiego Gonu. W dodatku znajdziecie ponad 90 nowych zadań, co przekłada się na ponad 30 godzin rozgrywki. Mam nadzieje, że ten dodatek zapadnie graczom w pamięć na długi czas.

Krew i Wino to również mnóstwo nowych mechanik rozgrywki, takich jak: nowy system mutacji czy dynamiczny system Ciekawych Miejsc, czyli Points of Interest, a także nowa talia do Gwinta i… własny kąt dla Geralta. A wszystko to na nowej mapie, która wielkością może śmiało konkurować z Ziemią Niczyją.

Oto pierwszy zwiastun Wiedźmin 3 Dziki Gon: Krew i Wino


Dodatek zostanie wydany w wersji cyfrowej oraz wyjątkowej, limitowanej edycji pudełkowej, która już dziś trafiła do przedsprzedaży zarówno w wersji na komputery PC (79 zł) jak i na konsolę PlayStation 4 (119 zł).

W wydaniu znajdą się między innymi nowe talie do gry w Gwinta: armie Nilfgaardu oraz Królestwa Północy.

Wiedźmin 3 krew i wino edycja limitowana

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement