Dodatek do Days Gone jest już dostępny

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Od wczoraj dla wszystkich posiadaczy Days Gone jest już dostępny darmowy dodatek. W jego skład wchodzą: nowy poziom trudności oraz cotygodniowe nowe wyzwania. W specjalnym trybie survival mode gracze mogą spróbować swoich sił na ekstremalnym poziomie trudności, bez jakichkolwiek ułatwień takich jak tryb widzenia survival vision czy immersyjny HUD, gdzie znajdują się wszystkie mapy i wskaźniki.

Nowym trybie wrogowie będą bardziej odporni na obrażenia i zniknie możliwość ominięcia ich za pomocą szybkiej podróży. Tryb ten został również wyposażony we wciągający HUD, który potęguje emocje poprzez usunięcie wskaźników świadomości wroga. HUD jest wyłączony, ale gracze mogą go tymczasowo wyświetlić, aktywując Survival Vision. Oprócz możliwości pokazania swoich prawdziwych umiejętności, gracze mają do dyspozycji nowe skórki na motor oraz trofea, które można zdobyć, tylko grając na Survival Mode.

Recenzja Days Gone

Jeszcze w czerwcu do Days Gone trafią wyzwania, które będą pojawiać się systematycznie. W każdym tygodniu gracze będą musieli sprostać specjalnym zadaniom. Na tych, którzy poradzą sobie z nimi szczególnie dobrze, czekają nagrody w postaci elementów wyposażenia, dodających bohaterowi nowych umiejętności. Gracze, wykonując zadania zdobywają rangę oraz kredyty na zakup strojów dla Deacona, motocykla i pierścieni, które po założeniu zwiększają atuty bohatera.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nowej zawartości.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów