Dlaczego warto dołączyć do Betterware?

Kuchnia z akcesoriami Betterware
Kuchnia z akcesoriami Betterware

Noże, deski do krojenia, cedzaki, garnki, tarki — są to przydatne w gospodarstwie domowym artykuły, ułatwiające przygotowywanie posiłków. Naturalne jest jednak, że z czasem się zużywają i niszczą. Wówczas przychodzi pora na zakup nowych modeli. Jeśli jednak masz taką możliwość, dlaczego nie miałbyś nieco zaoszczędzić? To tylko jeden z powodów, dla których warto dołączyć do Betterware.

Oszczędzasz na zakupach

Jednym z powodów, dla którego warto dołączyć do Betterware — jest oszczędność na zakupach. Zyskasz możliwość kupowania wszystkich produktów bez 30% marży. Nie ma w tej kwestii żadnych limitów — kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i co chcesz. Ciekawą opcją są również odroczone terminy płatności. Zasada jest prosta. Robisz zakupy, ale płacisz za nie dopiero po 14 dniach od otrzymania zamówienia! Betterware to twój Betterstyle!

Powstał również program „Lepszy start”, który umożliwia gromadzenie punktów. Każdy z produktów posiada określoną liczbę punktów — zależy ona m.in. od wartości przedmiotu. Kiedy uzyskasz określoną sumę punktów, będziesz mógł wymieniać je na ciekawe nagrody! To naprawdę opłacalne. Sprawdź katalog Betterware i sam się przekonaj.

Betterware katalog
Betterware katalog

Możliwość zarobku

Będąc w Betterware możesz (choć nie musisz) zarabiać. Wystarczy, że zaprosisz kilku swoich znajomych lub osoby z rodziny i zachęcisz je do dokonania zakupów. Wówczas punkty za zakupy wszystkich osób z Twojego polecenia zgromadzą się na koncie grupowym. Im większy zbudujesz zespół, tym więcej zarobisz. Oprócz tego otrzymujesz 23% ceny katalogowej za każde zamówienie. To Twój stały zarobek,  niezależny od grupy osób, która skorzystała z usług sklepu.

W Betterware zarabianie jest proste i przyjemne. To, ile pracujesz — zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz zbudować grupę składającą się z kilku osób, jak i kilku tysięcy. Sam wypracowujesz i decydujesz o swoim zarobku.

People Working In Office
Pracuj tak jak lubisz – Betterstyle

Ciągły rozwój

Będąc w Betterware ciągle się rozwijasz! Samodzielnie zachęcasz klientów i ich obsługujesz — nikt nie robi tego za Ciebie. Uczysz się, jak rozmawiać z innymi oraz jak sprzedawać. Budujesz swoją grupę. Nabywasz wiele ważnych umiejętności, potrzebnych niemalże w każdej branży. Oprócz tego, gdy będziesz miał jakiś problem — otrzymasz pomoc od zespołu oraz cenne rady.

Pamiętaj, że w ciągu miesiąca możesz zamówić dowolną ilość produktów. Nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń. Czy widzisz już, jakie to opłacalne? Rejestracja w Betterware czeka na Ciebie!


Źródło: Materiał promocyjny