Disgaea 1 Complete z datą premiery

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma NIS America ujawniła dzisiaj datę premiery remastera Disgaea: Hour Of Darkness z PlayStation 2. Disgaea 1 Complete zadebiutuje na PlayStation 4 i Nintendo Switch już 12 października tego roku. Poczas rozgrywki wcielimy się w księcia Laharla, który postanowi podbić całe zaświaty i stać się Overlordem. Produkcja zostanie rozbudowana m.in. o tryb Etna Mode, w którym spotkamy zupełnie nowe postaci, nieobecne w oryginalnej wersji gry.

Disgaea 1 Complete, tak jak kolejne odsłony, zaoferuje nam również rozgrywkę na tysiące godzin, za sprawą możliwości podgrindowania wszystkich grywalnych postaci aż do 9999 poziomu. Jeśli jesteście ciekawi, o co w ogóle chodzi w tej serii, sprawdźcie naszą recenzję Disgaea 5 (czytaj). NISa przedstawiło również limitowaną edycję gry wycenioną na $99,99, w której skład wejdzie m.in. ścieżka dźwiękowa i artbook. Najnowszy zwiastun z okazji ogłoszenia znajdziecie poniżej.

Disgaea 1 Complete – Najnowszy zwiastun produkcji:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów