DiRT Rally zadebiutuje również na konsolach PS4 i Xbox One?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

DiRT Rally, wyścigi, której platformą docelową miały być komputery osobiste, najwyraźniej przygotowywane są także w wersji na konsole ósmej generacji. Tajwańska organizacja zajmująca się klasyfikacją wiekową gier i innych mediów sklasyfikowała produkcję Codemasters również w edycji na Xbox One i PlayStation 4.

Źródło to możemy uznać za bardzo wiarygodne, gdyż wcześniej wyciekły z niego informacje o wydaniu na konsole ósmej generacji takich tytułów jak Grow Home czy Zombi.

Codemasters, to jedni z najlepszych specjalistów od tworzenia gier rajdowych, dlatego oczekiwania wobec ich najnowszej produkcji są spore. Pojawienie się  DiRT Rally na konsolach jest więc dla ich posiadaczy bardzo dobrą wiadomością.

Gra zadebiutowała na PC w wersji wczesnego dostępu w kwietniu bieżącego roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem,  fizyczna premiera DiRT Rally w edycji na komputery powinna nastąpić 8 grudnia.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów