Diablo 3 jednak zadebiutuje na Nintendo Switch? Gruby przeciek z magazynu Forbes

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Diablo 3 Nintendo Switch
Diablo 3 Nintendo Switch

Plotki o tym, że Diablo 3 ma zadebiutować na konsoli Nintendo Switch krążą w sieci od lutego bieżącego roku, jednak za każdym razem firma Blizzard Entertainment je dementowała zapewniając, że nie pracuje nad nowym portem gry. Tym razem przeciek wygląda bardzo konkretnie i ciężko będzie zaprzeczyć jego autentyczności. Otóż w sieciowym wydaniu magazynu Forbes ukazała się zapowiedź Diablo 3 w edycji na Switcha, która po krótkiej chwili zastała usunięta.

Według przecieku edycja zawierać będzie grę wraz z DLC zatytułowanym Reaper of Souls. Ukłonem w stronę miłośników konsol Nintendo ma być zbroja Ganondorfa z gry Legend of Zelda. Jeśli przedwcześnie opublikowana informacja okaże się prawdą, powinniśmy w najbliższych dniach otrzymać jej potwierdzenie. Gamescom już w przyszłym tygodniu, tak więc okazja wydaje się być znakomita.

Diablo 3 debiutowało w 2012 roku na PC. Do tej poty gra ukazała się jeszcze na platformach PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów