Detached zadebiutuje latem na PlayStation VR

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Detached

Detached, polska produkcja od studia Anshar Studios, zadebiutuje na PlayStation 4 już 5 lipca. Gra będzie wymagała gogli PlayStation VR. Tytuł pierwotnie debiutował w maju zeszłego roku na HTC Vive i Oculus Rift, ale tylko edycja na headset Sony może pozwolić rodzimej produkcji trafić do szerszego grona odbiorców.

Detached to eksploracyjna gra przygodowa, której akcja osadzona została w przestrzeni kosmicznej. Naszym głównym zadaniem jest przetrwać, walcząc o zapasy tlenu i resztki paliwa. Jednak dotarcie do kapsuły ratunkowej to dopiero początek przygody, w której doświadczymy bezkres kosmosu przebywając w stanie nieważkości. Gra oprócz kampanii dla jednego gracza posiada dwa tryby sieciowe PvP będące wariacją popularnego trybu Capture the flag.

Detached zapewnia ekstremalną rozgrywkę, której jeszcze nie zaznali posiadacze PlayStation VR w żadnej z produkcji wydanych na gogle Sony. 360-stopniowa wolność ruchu oraz przyspieszenia i rotacja robią niesamowite wrażenia, na które czekali miłośnicy wirtualnej rzeczywistości.

Produkcja Anshar Studios będzie dostępna w PlayStation Store za około 110 zł.

Zwiastun Detached – PlayStation VR

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów