Destiny 2 wzbogaca się o nowy tryb

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.

Activision wciąż rozwija Destiny 2. Dziś do gry zawitał nowy tryb o nazwie Punkt zwrotny. Ponadto twórcy wzbogacili swoją produkcję o nowe mapy PVP, a gracze korzystający z PlayStation 4 otrzymają dodatkową arenę, która dostępna będzie ekskluzywnie na konsoli Sony przynajmniej do jesieni 2019 roku.

O co chodzi w nowym trybie? Na początku każdej rundy gracze będą walczyć o centralną strefę. Po jej przejęciu jedna z drużyn wypuści Dekoder. Gdy gracze próbują wypuścić Dekoder, o strefę można ciągle walczyć, co owocuje spektakularną walką o teren między dwiema stronami. Gdy Dekoder zostanie przejęty, może zostać wykorzystany do zaatakowania i zhakowania skarbca przeciwników.

Destiny 2 Punkt Zwrotny

Destiny 2 Punkt Zwrotny

Warto dodać, że nowy tryb dostępny jest dla wszystkich posiadaczy Destiny 2. Gracze, którzy zdecydowali się na zakup dodatku Porzuceni, jako jedyni mają możliwość rozgrywania prywatnych meczów w Punkcie zwrotnym.

Przypomnijmy, że Destiny 2 zadebiutowało 6  września 2017 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a półtora miesiąca później trafiło na komputery osobiste. Tytuł ten dostępny jest również jeszcze przez tydzień w ramach subskrypcji PlayStation Plus, więcej szczegółów na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów