Desert Child – te niecodzienne wyścigi zadebiutują w grudniu

Jesteś spłukany i głodny, a za jedynych przyjaciół masz stary latający skuter i miskę ramenu

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Desert Child
Desert Child

Wydawca, Akupara Games, poinformował, że Desert Child produkcji Oscara Brittaina pojawi się na rynku w grudniu tego roku. Gra ukaże się na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch. W Desert Child wcielimy się w utalentowanego kierowcę Hoverbike’a (w wolnym tłumaczeniu: latającego motocykla).

Droga na szczyt jest wyboista, dlatego zanim wystartujemy w najbardziej prestiżowych zawodach, będziemy musieli się trochę natrudzić. W pogoni za kasą będziemy brali udział w lokalnych wyścigach, stawiali czoła gangsterom, rozwozili pizzę oraz odkrywali specjały lokalnych kuchni. Wszystko po to, by w końcu stanąć w szranki o tytuł najlepszego kierowcy w zawodach odbywających się na Marsie. W świecie Desert Child to właśnie czerwoną planeta stała się celem migracji ludzi z Ziemi, gdzie warunki do życia stają się coraz trudniejsze.

Desert Child Screen

Desert Child jest arcadową grą wyścigową, cechującą się dynamicznym gameplayem i wartką akcją. Oprócz zdobywania trofeów, będziemy musieli zadbać o ulepszenia naszego  motocykla. Dokonamy tego głównie za sprawą zdobytych wcześniej elementów broni. W grze odwiedzimy wiele barwnych miast, a całość oprawy graficznej utrzymana jest w konwencji pixel art.

Desert Child – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów