Demo Forza Horizon 4 już dostępne dla Xbox One i PC

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Microsoft zrobił graczom niespodziankę i już dzisiaj udostępnił wersję demonstracyjną Forza Horizon 4 i to zarówno na Xbox One oraz komputery PC z systemem Windows 10.

Studio Playground Games przygotowuje się do premiery kolejnej odsłony swojej flagowej serii Forza Horizon. Gracze, którzy już zamówili czwartą część w Edycji Ultimate, uzyskają dostęp do tytułu 28 września, ale już dziś dla wszystkich użytkowników udostępnione zostało oficjalne demo Forza Horizon 4.

Podczas ogrywania wersji demonstracyjnej gracze mogą swobodnie podróżować po pełnej zabytków i malowniczych miejsc Wielkiej Brytanii.  Gracze doświadczą podróżowania w każdej z czterech pór roku – od skutej lodem zimy, po letnie upały. Demo odda do dyspozycji kilka aut z ponad 450 dostępnych w pełnej wersji.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Abonament Xbox Live Gold za 1 zł https://t.co/hzQwnDciwH https://t.co/MRSwHbK9X4
Czarny Piątek w Xbox Store – poznaliśmy pierwsze gry objęte wyprzedażą https://t.co/E1TplDnp4H https://t.co/1SQFZYUEiL

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch