Deltarune – pierwszy rozdział zadebiutuje za darmo na PlayStation 4 jeszcze w tym miesiącu

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Całkiem niedawno, podczas Nintendo Direct w tym miesiącu, ogłoszono, że pierwszy rozdział Deltarune zadebiutuje za darmo na konsoli Nintendo Switch już 28 lutego (czytaj). Toby Fox nie zwalnia tempa i już dzisiaj ogłosił, że jego nowa produkcja pojawi się w tym samym dniu również na PlayStation 4.

Jak już wcześniej Fox ogłaszał – pierwszy rozdział jego nowej gry będzie dostępny za darmo, lecz kolejne będą już płatne. Na ten moment niestety nie znamy ani dokładnej ceny kolejnych chapterów, ani ich daty premiery.

Deltarune to nowa produkcja Toby’ego Foxa, który odpowiedzialny jest za piekielnie popularne Undertale. Gra na PC pojawiła się już w październiku. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat premiery, zajrzyjcie tutaj. Przygotowaliśmy również trochę bardziej obszerny tekst, w którym wypisaliśmy więcej szczegółów na temat tego, jak będzie wyglądać wiele aspektów gier oraz proces produkcji tego tytułu. Jeśli jesteście zainteresowani, zajrzyjcie pod ten link.

Deltarune – zwiastun produkcji z Nintendo Direct

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów