Degrees of Seperation z datą premiery

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Degrees Of Separation
Degrees Of Separation

Wydawca gry, czyli firma Modus Games, podzieliła się informacją dotyczącą daty premiery gry Degrees of Separation. Produkcja studia Moondrop zadebiutuje 14 lutego. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Degrees of Separation jest grą platformową, w której nie brakuje elementów przygodowych. Główni bohaterowie gry to para kochanków pochodzących z dwóch odmiennych światów. Ember pochodzi z gorącej i upalnej krainy, natomiast Rime ze skutych mrozem terenów. Ich spotkanie to istne zderzenie dwóch wymiarów. Warto dodać, że nad fabułą czuwa Chris Avellone, czyli weteran branży gier wideo.

Rozgrywka w Degrees of Separation skupia się na przemierzaniu kolejnych lokacji i rozwiązywanie zagadek środowiskowych. Te zostały skonstruowane w taki sposób, aby zmusić gracza do manipulowania środowiskiem i wykorzystywania odmiennych charakterów naszych bohaterów.

Degrees of Separation – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów