Deep Diving Simulator z datą premiery i nowym zwiastunem

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Deep Diving Simulator Logo
Deep Diving Simulator Logo

Polskie studio Jujubee S.A., znane z gier Kursk i Realpolitiks, ogłosiło, że ich najnowsza produkcja Deep Diving Simulator będzie dostępna już 27 maja na komputery osobiste. Gra zaoferuje graczom doświadczenia nurkowania głębinowego. Twórcy Deep Diving Simulator chcą pokazać piękny i tajemniczy podwodny świat, który nawet teraz pozostaje w większości nieodkryty. Produkcja przybliży graczom ekstremalne sytuacje, z którymi musi zmierzyć się zawodowy nurek.

Za warstwę audio jest odpowiedzialny Adam Skorupa, twórca niesamowitych utworów występujących w takich produkcjach jak seria Wiedźmin, Ancestors: Legacy, czy chociażby Bulletstorm. Aktualnie twórcy skupiają się na wersji PC, jednak studio planuje także wydać grę Deep Diving Simulator na Maca, konsolach oraz VR w niedalekiej przyszłości. Do sieci trafił także zwiastun pokazujący również kawałek rozgrywki.

Deep Diving Simulator zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów