Death Stranding – Sony udostępniło nowy zwiastun produkcji

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Death Stranding
Death Stranding

Japoński oddział Sony Interactive Entertainment wraz ze studiem Kojima Productions udostępnili dzisiaj nowy zwiastun Death Stranding, które już 8 listopada zadebiutuje na konsoli PlayStation 4. Najnowszy materiał skupia się na wszystkich najważniejszych elementach produkcji. Zaprezentowana została m.in. eksploracja świata, wstawki fabularne, walka z tajemniczymi stworami, przemieszczanie przez okopy i wiele więcej.

Death Stranding opowie historię Sama, którego zadaniem będzie zjednoczenie podzielonego społeczeństwa. Pomóc ma w tym podłęczenie odseparowanych miast do sieci informacyjnej, z której korzystają pozostali. Niezwykle istotnym elementem dla fabuły będzie noszony przez niego „plecak”, który za wszelką cenę będą starali się zniszczyć jego oponenci. Najnowszy zwiastun Death Stranding zobaczycie poniżej.

Death Stranding – Najnowszy zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów