Death Stranding pojawi się na dwóch konsolach Sony

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Death Stranding ma przed sobą jeszcze sporo czasu aż pojawi się na PlayStation 4. Jednak Mark Cerny prawie potwierdził, że produkcja Kojima Productions pojawi się również na konsoli kolejnej generacji.

Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się plotki o wydaniu gry na obecnej i kolejnej konsoli Sony, która powinna pojawić się pod koniec przyszłego roku.

Sony w końcu ujawniło garść informacji związanych z nadchodzącą platformą następnej generacji. Będziemy mogli grać w gry z PlayStation 4, używać obecnie sprzedawanych gogli PS VR. Jednak najważniejszą zmianą będzie zniwelowanie czasu wczytywania za pomocą niestandardowego dysku SSD. Nie można również zapomnieć o wsparciu dla rozdzielczości 4K i 8K.

Hideo Kojima przyznał niedawno, że Death Stranding jest nieco w tyle, ale nadchodzący tytuł powinien zostać wydany w 2020 roku. Po raz pierwszy grę ujrzeliśmy na zwiastunie podczas E3 2016, kolejny pojawił się na The Game Awards, a ostatni podczas zeszłorocznego Tokyo Games Show.

Źródło: https://www.psu.com/news/death-stranding-release-ps5-confirmed/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów