Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Death Stranding otrzyma różne poziomy trudności

Death Stranding, czyli najnowsza gra Hideo Kojimy, będzie posiadać różne poziomy trudności, w tym taki, który będzie przyjazny niedoświadczonym graczom.

Deweloper za pośrednictwem Twittera poinformował, że w jego najnowszej produkcji poza standardowymi stopniami, czyli łatwym, średnim oraz trudnym, znajdzie się również tryb bardzo łatwy.

Kojima poinformował, że chce w ten sposób ułatwić zapoznanie się z grą tym osobom, które nie mają na co dzień styczności z grami wideo, ale chcą poznać historię przygotowaną przez Japończyka i jego zespół.

O słuszności takiego rozwiązania przekonuje jedna z testerek gry o pseudonimie „Ayako”:

„Tryb bardzo łatwy przeznaczony jest dla osób początkujących, takich jak ja. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie są graczami. Natomiast dla miłośników gier akcji rekomendowanym jest normalny oraz trudny stopień trudności” – wyjaśnia.

Warto wspomnieć, że najnowszy projekt Hideo Kojimy otrzyma kilka wersji specjalnych. Zawartość każdej z nich możecie znaleźć TUTAJ.

Death Stranding zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 4. Premiera gry już 8 listopada tego roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement