Death Stranding – nowa grafika od Yoji Shinkawy na okładce magazynu Famitsu

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Death Stranding Famitsu

W przyszłym tygodniu na okładce najnowszego numeru magazynu Famitsu pojawi się nowa grafika od Yoji Shinkawy, dyrektora artystycznego serii Metal Gear Solid, dedykowana grze Death Stranding. W charakterystycznym stylu możemy na niej zobaczyć m.in. postać Madsa Mikkelsena oraz Normana Reedusa. Całą okładkę zobaczycie w galerii załączonej poniżej.

Death Stranding na konsoli PlayStation 4 zadebiutuje już 8 listopada. Według pierwszych recenzji posiadacze platformy Sony mogą spodziewać się kolejnego udanego tytułu, ponieważ w serwisie opencritic średnia ocen gry wynosi na ten moment 86/100.

Death Stranding opowie historię Sama, którego zadaniem będzie zjednoczenie podzielonego społeczeństwa. Pomóc ma w tym podłączenie odseparowanych miast do sieci informacyjnej, z której korzystają pozostali. Niezwykle istotnym elementem dla fabuły będzie noszony przez niego „plecak”, który za wszelką cenę będą starali się zniszczyć jego oponenci.

Death Stranding – Okładka najnowszego numeru Famitsu:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów