Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS3

Dead Star pierwszym tytułem w kwietniowej rozpisce PlayStation Plus

Jeszcze nie ma połowy marca, a my już dowiadujemy się o pierwszym tytule, który otrzymamy w kwietniowej rozpisce usługi PlayStation Plus. Dead Star w swoim debiucie trafi na listę darmowych gier dostępnych dla subskrybentów i myślę, że jest to dobra wiadomość. Tytuł oczywiście nie jest wielką produkcją, ale zapowiada się całkiem ciekawie.

Informacja jest dość pewna. Otóż osoba, która założyła na Dead Star zamówienie przedpremierowe otrzymała zwrot pieniędzy i taką odpowiedź:

Jesteśmy podekscytowani że możemy ogłosić, iż Dead Star będzie darmowa w kwietniu dla członków PlayStation Plus. W związku z tym, jesteśmy zobowiązaniu do zwrotu pełnej kwoty za zamówienie przedpremierowe.

Dead Star to sieciowa strzelanka produkcji studia Armature Studio.  W grze  będziemy musieli walczyć o przetrwanie w kosmicznym więzieniu zwanym Wastes. Zasiądziemy więc  za starami statku kosmicznego i staniemy na przeciw innym graczom w walce o nieoficjalny tytuł najlepszego pilota we wszechświecie.

A więc Dead Star w PlayStation Plus kwiecień 2016 to już pewne. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry.

4 komentarze

4 Comments

 1. PSfan

  9 marca 2016 at 16:08

  To już jest coś. Pytanie tylko czy to danie główne, czy przystawka

 2. Dawid

  9 marca 2016 at 17:49

  Pewnie danie główne :P

 3. Krisis`

  29 marca 2016 at 16:36

  „Tytuł oczywiście nie jest wielką produkcją, ale zapowiada się całkiem ciekawie.” po czym autor tekstu stwierdza ,że zapowiada się ciekawie?????? Buhahaha masakra same hity. Jak ja się cieszę ,że mam XO i kwietniowy Sunset w GWG warty 269 zł + wolf amoung us + 2 gierki z 360. Tak tak traktuje PS4 swoich jeńców. Brawo.

  • Kamil

   29 marca 2016 at 17:21

   Stwierdza na podstawie zwiastuna i opisu producenta. PlayStation Plus od kilku miesięcy daje totalną padakę, ale Dead Star jak na indyka może być całkiem grywalnym tytułem. Co do Games with Gold, każda kolejna oferta jest coraz lepsza. Posiadacze PS4 mają co zazdrościć.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement