Dead Star pierwszym tytułem w kwietniowej rozpisce PlayStation Plus

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeszcze nie ma połowy marca, a my już dowiadujemy się o pierwszym tytule, który otrzymamy w kwietniowej rozpisce usługi PlayStation Plus. Dead Star w swoim debiucie trafi na listę darmowych gier dostępnych dla subskrybentów i myślę, że jest to dobra wiadomość. Tytuł oczywiście nie jest wielką produkcją, ale zapowiada się całkiem ciekawie.

Informacja jest dość pewna. Otóż osoba, która założyła na Dead Star zamówienie przedpremierowe otrzymała zwrot pieniędzy i taką odpowiedź:

Jesteśmy podekscytowani że możemy ogłosić, iż Dead Star będzie darmowa w kwietniu dla członków PlayStation Plus. W związku z tym, jesteśmy zobowiązaniu do zwrotu pełnej kwoty za zamówienie przedpremierowe.

Dead Star to sieciowa strzelanka produkcji studia Armature Studio.  W grze  będziemy musieli walczyć o przetrwanie w kosmicznym więzieniu zwanym Wastes. Zasiądziemy więc  za starami statku kosmicznego i staniemy na przeciw innym graczom w walce o nieoficjalny tytuł najlepszego pilota we wszechświecie.

A więc Dead Star w PlayStation Plus kwiecień 2016 to już pewne. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry.

Dyskusja

Komentarzy ( 4 )

 1. PSfan pisze:

  To już jest coś. Pytanie tylko czy to danie główne, czy przystawka

 2. Dawid pisze:

  Pewnie danie główne :P

 3. Krisis` pisze:

  „Tytuł oczywiście nie jest wielką produkcją, ale zapowiada się całkiem ciekawie.” po czym autor tekstu stwierdza ,że zapowiada się ciekawie?????? Buhahaha masakra same hity. Jak ja się cieszę ,że mam XO i kwietniowy Sunset w GWG warty 269 zł + wolf amoung us + 2 gierki z 360. Tak tak traktuje PS4 swoich jeńców. Brawo.

  • Kamil pisze:

   Stwierdza na podstawie zwiastuna i opisu producenta. PlayStation Plus od kilku miesięcy daje totalną padakę, ale Dead Star jak na indyka może być całkiem grywalnym tytułem. Co do Games with Gold, każda kolejna oferta jest coraz lepsza. Posiadacze PS4 mają co zazdrościć.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów