Dead Space Ignition oraz Escape Dead Island zasiliły bibliotekę wstecznej kompatybilności Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Poznaliśmy dwa nowe tytuły, które zasiliły bogatą listę gier dostępnych w programie wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One. Oczywiście, tradycyjnie już, źródłem informacji jest wiadomość opublikowana na Twitterze przez Majora Nelsona.

Dead Space Ignition oraz Escape Dead Island to dwie niezłe produkcje  z poprzedniej generacji, w które można już grać na najnowszej konsoli Microsoftu.

  • Dead Space Ignition – tytuł obowiązkowy dla fanów serii Dead Space. Gra jest swoistym dopełnieniem pierwszej części i prequelem wprowadzającym do fabuły Dead Space 2. Ignition różni się od trylogii, gdyż nie jest FPS-em, a połączeniem interaktywnego komiksu z serią logicznych mini-gierek.
  • Escape Dead Island – survivalowa przygoda opowiadająca o wydarzeniach dziejących się pomiędzy Dead Island i Dead Island 2. W grze wcielamy się w niedoszłego dziennikarza Cliffa Calo, który stara się znaleźć źródło tajemniczego wirusa. Do walki z zombie przygotowano spory arsenał wymyślnej broni, choć rozgrywka głównie kładzie nacisk na cicha eliminację.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów