Dead or Alive 6 – rozgrywka z E3

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Koei Tecmo podczas transmisji Twitch Live z E3 zaprezentowało kilka starć w najnowszej odsłonie cyklu Dead or Alive. Podczas 8-minutowego materiału możemy zobaczyć w akcji wszystkie potwierdzone dotychczas postaci (Ryu, Jann Lee, Kasumi, Hayate, Zack, Helena) oraz tutorial. Dead or Alive 6 zadebiutuje w przyszłym roku roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Według pierwszy udostępnionych informacji nowa odsłona serii zrezygnuje z Soft Engine i fizyki piersi, z której stała się znana i jak stwierdził reżyser Yohei Shimbori, postawi na bycie „cool”, a stroje będą bardziej przypominać amerykańskie filmy. Głównym powodem, który najprawdopodobniej zmusił do tego twórców, są e-sportowe turnieje, z których piąta odsłona cyklu była wykluczana ze względu na „wszechobecny” erotyzm.

Dead or Alive 6 – rozgrywka z E3:

Źródło: https://www.dualshockers.com/dead-alive-6-gameplay-alternate-colors/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch