Dead Maze debiutuje dziś w Early Access

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Dead Maze debiutuje dziś w ramach wczesnego dostępu w serwisie SteamDead Maze jest izometryczną grą 2D z gatunku MMO, rozgrywającą się we współczesnym, zniszczonym świecie wypełnionym zombie. Aby przetrwać, gracze muszą współpracować ze sobą, monitorować stan swojego zdrowia i zapasy żywności, poszukiwać zasobów, a także wytwarzać jak najwięcej ratujących życie przedmiotów. Za grę odpowiada studio Atelier 801.

„Pragniemy tworzyć wciągające gry wieloosobowe oparte na współpracy, które dadzą frajdę graczom z całego świata”, stwierdziła Mélanie Christin, współzałożycielka Atelier 801. „W przypadku Dead Maze zależało nam na grze MMO z zombie, która wniosłaby powiew świeżości do tego gatunku i opierała się na współpracy. Wydaje mi się, że gra Dead Maze spełniła nasze zamierzenia za sprawą wyjątkowej szaty graficznej, rozbudowanego systemu wytwarzania przedmiotów oraz coraz liczniejszej społeczności graczy”.

Dead Maze zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów