Dead Cells jeszcze w tym roku zadebiutuje na Nintendo Switch, PS4 i Xbox One

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Dead Cells, wyjątkowa metroidvania 2D należąca również do gatunku rogue-lite jeszcze w tym roku zadebiutuje na Nintendo Switch, PS4 oraz Xbox One, o czym poinformowali dzisiaj sami twórcy gry ze studia Motion Twin. Dead Cells już będąc w początkowych fazach Early Access’u podbił serca graczy na całym świecie, o czym możecie się przekonać, przeglądając opinie dotyczące gry na steamie czy na wielu większych portalach, gdzie redaktorzy właściwie w samych superlatywach wypowiadali się na temat wczesnej wersji gry.

Produkcja należy do gatunku rogue-lite, więc śmierć będzie w niej i końcem, jak i początkiem. Po polegnięciu w boju będziemy rozpoczynać rozgrywkę od samego początku, jednak m.in. struktura lokacji czy rozstawienie, ilość przeciwników za każdym razem będzie się zmieniać, a my stopniowo opanowując zachowania przeciwników i działanie pułapek, co raz będziemy zachodzić coraz dalej. Jeśli mieliście styczność z takimi tytułami jak Enter the Gungeon, Binding Of Isaac czy Rogue Legacy, natychmiastowo powinniście odnaleźć się w tego typu rozgrywce.

Dead Cells na Nintendo Switch, PS4 i Xbox One zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Dead Cells – Nowy zwiastun produkcji:

Źródło: https://gonintendo.com/stories/300495-dead-cells-officially-coming-to-switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów