Dead Cells doczeka się fizycznej wersji

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Dead Cells
Dead Cells

Na Twitterze pojawiły się informacje, że Dead Cells zostanie wydane w fizycznej wersji. Pudełkowa wersja produkcji Motion Twin pojawi się na sklepowych półkach już 17 sierpnia i będą mogli ją zakupić posiadacze komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Koszt pudełkowej wersji Dead Cells wynosić będzie 30€ w przypadku PlayStation 4. Posiadacze konsoli Nintendo Switch będą musieli przygotować 35€. Produkcja Motion Twin dostępna będzie także w edycji specjalnej. Na PC wersja ta nosić będzie podtytuł „Special Edition„, a jej cena wynosić będzie 35€. Warto podkreślić, że posiadacze PC- tów będą mieli możliwość zakupu wyłącznie edycji specjalnej, w której skład wejdzie gra, 20-stronnicowy artbook oraz ścieżka dźwiękowa.

Kolekcjonerzy, którzy korzystają z konsol PlayStation 4 i Nintendo Switch również otrzymają możliwość kupna edycji specjalnej. Na wspomnianych sprzętach nosić ona będzie nazwę „Signature Edition” i kosztować będzie odpowiednio 40€ w wersji na PS4 i 45€ dla graczy korzystających ze Switcha. W środku znajdzie się gra, 56- stronnicowy artbook, numerowany certyfikat, ścieżka dźwiękowa i przypinka.

Dead Cells Signature Edition

Dead Cells Signature Edition

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów