Dead Cells debiutuje na GOG

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Gog
Gog

Dead Cells debiutuje, wraz z największą jak dotąd aktualizacją, w programie gier w produkcji na GOG.com. Dead Cells to gra stworzona przez studio Motion Twin. Jest to klimatyczne i brutalnie trudne połączenie współczesnego Roguelite i klasycznej Metroidvanii.

Gra pojawia się na platformie wraz z największą jak dotąd aktualizacją (dostępną na wyłączność przez 24 godziny przed innymi wersjami), zawierającą nowego bossa, etapy, wrogów, system stopni i wiele innych ulepszeń oraz funkcji. To i tak nie wszystko – do 20 listopada grę można kupić z 25% rabatem – czyli zapłacicie jedynie 45 złotych.

Tutaj możecie zakupić Dead Cells.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch