Days Gone pojawi się na PAX South 2019

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Days Gone
Days Gone

Days Gone niebawem pojawi się wyłącznie na konsolach Sony, a brak w tym roku PlayStation Experience sprawi, że gra zostanie pokazana podczas PAX South.

W październiku bieżącego roku Bend Studio ogłosiło, że ich produkcja pojawi się dopiero 26 kwietnia, a nie 22 lutego 2019 roku. Wszystko z powodu wielu premier tego samego miesiąca.

Na razie nie wiadomo czy Sony pokaże nowy gameplay czy postawi na dotychczasowe. Ponadto nie wiemy jakie gry pojawią się poza produkcją Bend Studio, ale nie liczymy na nowości pokroju The Last of Us Part II lub Ghost of Tsushima.

Cory Barlog również będzie obecny podczas imprezy i przygotuje panel omawiający jego karierę za czasów prowadzenia produkcji pierwszych dwóch odsłon God of War.

W tej chwili można kupować wejściówki na PAX South, a ich cena zaczyna się od 42 dolarów (jedno dniowa), a zamyka w kwocie 85 dolarów za wejściówkę na trzy dni.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/12/22/days-gone-ps4-pax-south-2019/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów