Days Gone najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

To, że gry na wyłączność dla konsol Sony sprzedają się świetnie, nikogo nie dziwi, jednak dominacja Days Gone nie była taka oczywista. Sama gra otrzymuje skrajne oceny, zombie już niby dawno się przejadło, a konkurencja w postaci Mortal Kombat 11 to nie przelewki. Wszystkie te przeszkody nowa produkcja Bend Studio pokonała i to bez najmniejszych problemów, udowodniając, że żywych trupów nigdy zbyt wiele. Oczywiście Days Gone to numer jeden cotygodniowego zestawienia najchętniej kupowanych gier w UK, wyprzedając wspomnianą najnowszą odsłonę kultowej bijatyki oraz FIFĘ 19.

Lider poprzedniego notowania, czyli gra World War Z (również zombie), spadła boleśnie na dziesiąte miejsce. Poniżej prezentujemy Top 10 najlepiej sprzedających się gier w ubiegłym tygodniu w Wielkiej Brytanii.

  1. DAYS GONE
  2. MORTAL KOMBAT 11
  3. FIFA 19
  4. RED DEAD REDEMPTION 2
  5. THE DIVISION 2
  6. MARIO KART 8 DELUXE
  7. SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE
  8. FORZA HORIZON 4
  9. NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXE
  10. WORLD WAR Z

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów