Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Days Gone dostanie aktualizację 1.03 na chwilę przed premierą

Days Gone zadebiutuje w najbliższy piątek. Gra początkowo miała zajmować 67GB na dyskach twardych PlayStation 4, rozmiary jednak się powiększy ze względu na przedpremierową aktualizację do wersji 1.03.

Bend Studio udostępniło już aktualizację zajmującą 17GB lub więcej. Jednak tyle może zajmować w przypadku podstawowej wersji konsoli, aktualizacja dla użytkowników modelu Pro zajmuje 21,42GB.

Na razie nie znamy pełnej listy zmian, ale łatka skupia się na poprawkach w lokalizacjach i usunięciu zauważonych przez graczy błędów.

Gra ma zachwycać bogatym i różnorodnym światem, dlatego nie ma co się dziwić, że twórcy wciąż pracują nad kolejnymi  aktualizacjami. Prawdopodobnie muszą się uporać z załataniem wielu  pomniejszych błędów.

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia bieżącego roku, a dzień przed premierą pojawią się recenzje, więc będziemy wiedzieli czego spodziewać się po nadchodzącym tytule na wyłączność dla konsoli Sony.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement