Days Gone dostanie aktualizację 1.03 na chwilę przed premierą

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Days Gone zadebiutuje w najbliższy piątek. Gra początkowo miała zajmować 67GB na dyskach twardych PlayStation 4, rozmiary jednak się powiększy ze względu na przedpremierową aktualizację do wersji 1.03.

Bend Studio udostępniło już aktualizację zajmującą 17GB lub więcej. Jednak tyle może zajmować w przypadku podstawowej wersji konsoli, aktualizacja dla użytkowników modelu Pro zajmuje 21,42GB.

Na razie nie znamy pełnej listy zmian, ale łatka skupia się na poprawkach w lokalizacjach i usunięciu zauważonych przez graczy błędów.

Gra ma zachwycać bogatym i różnorodnym światem, dlatego nie ma co się dziwić, że twórcy wciąż pracują nad kolejnymi  aktualizacjami. Prawdopodobnie muszą się uporać z załataniem wielu  pomniejszych błędów.

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia bieżącego roku, a dzień przed premierą pojawią się recenzje, więc będziemy wiedzieli czego spodziewać się po nadchodzącym tytule na wyłączność dla konsoli Sony.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/04/22/days-gone-patch-1-03-huge/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów