Darmowy weekend z Just Cause 3 na konsoli Xbox One

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Od jutra (3 maja), aż do 6 maja gra Just Cause 3 będzie dostępna za darmo dla posiadaczy konsoli Xbox One. Jedyny warunek jaki trzeba spełnić by skorzystać z darmowego długiego weekendu, to mieć aktywną usługę Xbox Live Gold. Jeśli produkcja się wam spodoba, po darmowym weekendzie będziecie mogli przenieść postęp gry do pełnej wersji i zakupić ją o 80% taniej.

Just Cause 3 jest kolejną odsłoną serii o przygodach byłego agenta CIA. Nasz bohater trafia na pewną wyspę, gdzie musi zmierzyć się i obalić dyktaturę generała Di Ravello. Oczywiście jak to w grach z tej serii bywa, nie zabraknie tutaj efektownej destrukcji wysokich i potencjalnie niebezpiecznych obiektów, eksplozji i efektów specjalnych.

Średnia ocen w serwisie Metacritic przekraczająca 8.0, świadczy, że według większości serwisów gamingowych Just Cause 3, to niezła porcja przyzwoitego kodu. Znaleźli się i tacy, co stawiali nawet produkcję szwedzkiego studia w kolejce z grami kandydującymi do nagrody gry roku 2015. Najczęstsze zarzuty dotyczą kiepskiej i niewciągającej fabuły.

Just Cause 3 trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów