Darmowy weekend z Overwatch

PC, PS4 i XOne

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem Overwatch (recenzja), a nie jest do końca pewny czy będzie to zakup udany, to w następny weekend ma szansę sprawdzić grę w praktyce. W pełną wersję produkcji będzie można zagrać na wszystkich platformach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Akcja potrwa od 26 maja (20:00 czasu polskiego) do 30 maja (9:00 czasu polskiego). Cały postęp po zakupie produkcji będzie można przenieść do pełnej wersji.

Overwatch  jest to sieciowy shooterem, którego akcje osadzono w futurystycznej rzeczywistości. Gracz ma okazję wcielić się w jednego ponad z 20 bohaterów należących do militarnej organizacji Overwatch i rozgrywać pojedynki w popularnych trybach wieloosobowych. Gra charakteryzuje się ładną kreskówkową oprawą graficzną i humorystycznym podejściem to gatunku FPS.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów