Darmowy weekend z Dragon Ball Xenoverse 2 dla posiadaczy Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W trakcie trwania rozpoczynającego się dzisiaj weekendu, właściciele konsoli Xbox One z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold, otrzymają darmowy dostęp do gry Dragon Ball Xenoverse 2.

Nie będzie on obostrzony, jakimikolwiek ograniczeniami, z wyjątkiem rzecz jasna czasowych. Gracze, którym spodoba się produkcja Dimps Corporation na tyle, że będą chcieli w nią pograć dłużej, mogą skorzysta z 40% obniżki na wersje klasyczną lub z 25% zniżki na edycję Deluxe.

Dragon Ball Xenoverse 2 to bijatyka rozgrywana w uniwersum Dragon Balla. Produkcja pojawiła się na rynku 25 października zeszłego roku w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Przypominamy, że również w ten weekend posiadacze platform Microsoftu otrzymają dostęp, do wypróbowania za darmo gry Battlefield 1.

Zwiastun Dragon Ball Xenoverse 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów