Darmowy dodatek do Shadow Warrior 2 jest już dostępny

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Darmowe DLC do Shadow Warrior 2 jest już dostępne do pobrania. Dodatek The Way of the Wang otwiera nowy obszar w grze, dostępny z miejskiego hub-u. Na Lo Wanga czeka tam siedem specjalnych prób, którym sprostać może tylko taki kozak jak on. Nowe rzeczy do wytworzenia, jeszcze więcej slotów na klejnoty w broniach i nowe umiejętności odblokowywane po ukończeniu z każdej z prób. A do tego potężna Pięść Gozu, dla tych, którzy zdołają ukończyć ostatnią próbę starożytnego bóstwa. Zagorzałych fanów Shadow Warrior 2 z pewnością ucieszy też możliwość gry na poziomie trudności “insane”, oraz pięć nowych osiągnięć, które można zdobyć grając w zawartość DLC.

Fork Parker, dyrektor finansowy dewelopera, w rozbrajający sposób wypowiedział się na temat rozszerzenia:

Toniemy w kasie! Shadow Warrior 2 okazał się hitem i Flying Wild Hog jak i Devolver Digital mają teraz w kranach burbona, a cygara odpala banknotami. Nasi księgowi ninja – tak śmiertelnie niebezpieczni, jak i dokładni i precyzyjni, wyliczyli, że DLC możemy rozdać za darmo wszystkim graczom. No to niech mają, sknery jedne.

Shadow Warrior 2, który miał premierę w październiku, szybko okazał się sukcesem sprzedażowym, zbierając w recenzjach wiele pochwał od znawców tematu kozackich FPS-ów. Już w pierwszym tygodniu czterokrotnie przebił wyniki komercyjne swojego poprzednika – Shadow Warriora z 2013 roku.

DLC Way of the Wang już teraz może pobrać każdy gracz, który zakupił Shadow Warrior 2 w dowolnej edycji. Cyfrowa wersja PC Shadow Warrior 2 dostępna jest na Steam oraz GOG.com. Prawdziwy fan-tradycjonalista może też oczywiście sięgnąć po pełną dobroci pudełkową wersję Premium od Techlandu. Wersji konsolowej należy spodziewać się w pierwszych miesiącach 2017. roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów